GİZLİLİK POLİTİKASI

www.tasittanimasistemi.com.tr site kullanıcıları ile ilgili olarak elde ettiğimiz bilgilerin gizliliği için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Bu bilgilere ancak talep edilen hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde şirketimiz personeli ve anlaşmalı hizmet sağlayıcı şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Sizin web sitemizi kullanarak elde edilen bilgiler tamamen özgür iradenizle tarafımıza sağladığınız bilgiler olup daha kaliteli hizmet sunabilmemiz için web sitemizde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneririz.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması için gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanılmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir.

www.tasittanimasistemi.com.tr web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında hiçbir garanti vermez ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu nedenle; herhangi bir bilgi vermeden önce, yönlendiğiniz web sitelerinin gizlilik politikasını değerlendirmenizi öneririz.

www.tasittanimasistemi.com.tr iş bu gizlilik politikası hükümlerinde zaman zaman yapılan değişiklikler, web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik politikası hükümlerinde yapılan değişiklikler web Sitesi’nde yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

Bir önceki yazımız olan Müşteri Memnuniyeti Anketi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.