Günümüzde birden fazla araca sahip olan her firma araçlarının takip edilmesi, harcanan yakıt durumu ve bu yakıtlardan da tasarruf edilmesi noktasında ek hizmetlere ve sistemlere ihtiyaç duyar. Büyük bir firmanın yetkilileri için onca araca sahip çıkmak ve onları takip etmek çok da kolay değildir. İşte bu noktada da taşıt tanıma sistemleri devreye girer. Pek çok yönden avantajları olan ve firmalara değer katan bu sistemler ile gerek zaman kazanma, gerek pratik ödeme işlemleri yapma, gerek ise yakıt tasarrufu sağlama mümkün hale gelir. Belli başlı yararlar taşıt tanıma sistemi ile beraber firmaya etki eder.

Shell TTS Başvuru

Firmamıza fayda sağlayacak olan Shell taşıt tanıma sistemlerine başvuru son derece kolaydır. Tıpkı başvuru sürecinde olduğu gibi işlem yapma sırasında da fazlası ile pratik olan, araçların Shell istasyonlarında doğrudan tanınmasını sağlayan, üstelik hızlı ve uygun bir şekilde yakıt alınmasının ardından bu işlemi muhasebeye doğrudan ileten Shell tts sayesinde firmamız zaman ve paradan kazanmış olur. Gereksiz yakıt harcamaları yapılmazken her bir aracın kaç litre yakıt tükettiği, bu yakıtı tüketirken kaç kilometre yol gittiği ve bunlara benzer pek çok takip bilgisi de firmaya anlık olarak verilir. Dileyen her firma giderlerinden kısmak ve yakıt konusundaki işlemlerini hızlandırmak için bu sistemlerden istifade ederek söz konusu sistemi hemen kendi bünyesine kurdurabilir.

Bir önceki yazımız olan Taşıt Tanıma İle Nasıl Tasarruf Sağlarız? başlıklı makalemizde Araç Tasarruf, Benzin Tasarruf ve Shell TTS Hizmet Ağı hakkında bilgiler verilmektedir.